Studio

Projektowanie etykiet – etykiety jednostkowe pełnią przede wszystkim rolę marketingową – muszą przekonać konsumenta, że kupuje produkt wyjątkowy, estetyczny i o wysokiej jakości. Jako studio projektowe specjalizujemy się w projektowaniu etykiet oraz opakowań na produkty jednostkowe. Posiadamy duże doświadczenie w komunikacji marketingowej, stosujemy różnego rodzaju techniki zdobienia, takie jak złocenie, tłoczenie, druk na foliach ultraprzezroczystych, dzięki temu każda etykieta jest tworzona tak aby od razu była zgodna z możliwościami technologicznymi naszej drukarni. Dobrze zaprojektowana etykieta efektywnie zwiększa sprzedaż produktu. Warto więc powierzyć jej projekt w ręce profesjonalistów.

Studio DTP zajmuje się przygotowaniem materiałów graficznych do wydruku gotowych etykiet. Proces ten zaczyna się od obróbki elementów graficznych w komputerze, do czego wymagane są najnowocześniejsze stacje graficzne wraz z profesjonalnym, na bieżąco aktualizowanym oprogramowaniem do projektowania i montażu elektronicznego oraz specjaliści z odpowiednim doświadczeniem. Materiały graficzne, które trafiają do studia DTP podlegają gruntownej obróbce, co jest niezbędne do wydruku najwyższej jakości etykiet. Efektem końcowym jest projekt w formie elektronicznej lub wydruk cyfrowy w postaci proof’a.

Studio CTP wyposażone jest w profesjonalną przygotowalnię do tworzenia form drukowych. Urządzeniem do cyfrowego wykonywania matryc jest sprzęt Firmy KODAK-Thermoflex, oparty na nowoczesnym systemie CREO, który pozwala uzyskać na matrycy foto polimerowej perfekcyjny obraz w doskonałej, powtarzalnej jakości. Pozostałe urządzenia z linii technologicznej CTP służące do obróbki końcowej matryc, to maszyny Firmy FLINT Group: Nyloflex Combi F I Super, Nyloflex Combi F III. Uzupełnieniem jest zestaw urządzeń do kontroli jakości gotowych form poligraficznych oraz do kontroli kolorystycznej gotowego wydruku z maszyny. Urządzenia te służą również do tworzenia profili kolorystycznych i ich korygowania.

Zdjecia

 

 

 

 

Baner

Reklama2

Dane teleadresowe

Orion Znakowanie Towarów sp. z o.o.

ul.Strzelińska 2

52-151 Wrocław/Iwiny

tel: +48 71 38 118 00

fax: +48 71 38 118 01

BOK: +48 71 38 118 02

Zapytania ofertowe

emtpty
jakosc

NIP PL8971632600, REGON 932175258, Kapitał zakładowy 250.000 PLN

KRS 0000054725

Sad Rejonowy dla Wrocław-Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy KRS